2 Eylül 2013 Pazartesi

Yazılarımda Bulabilecekleriniz


Bende onlardanım…


İleride sakin, küçük bir sahil kasabasına yerleşeceklerden. Ne kadar çok kişiden duymaya başladık bu cümleyi değil mi? O kasabalarda köpek var. Evet dün yoktu bu gün var herkes gelmesin sakın.
Sanırım bu kadar insan giderse o kasabalarında sakinliği kalmayacak. Neyse…

İki yılı aşkın bir süredir doğaya olan ilgim arttı ve yaklaşık  bir yıldır fırsat buldukça doğada zaman geçirmeye çalışıyorum. 2013 yılında 27 yaşındayım. Hayatımın farklı dönemlerinde farklı konulara ilgi duydum ve internet gelişmeye başlayınca da ilgi alanlarım hakkında blog tutmayı planladım ancak kısmet bu güneymiş. Sanırım beni en mutlu eden uğraşı 26 yaşında buldum.

Bu blogda arkadaşlarımla beraber yaptığımız doğa gezilerini, doğadaki deneyimlerimi ve hissettiklerimi aktarmaya çalışacağım. Öyle çok yere gittiğim ve bu konularla profesyonel olarak ilgilenen kişilere göre sıra dışı deneyimler yaşadığımı söyleyemem. Ancak şehirlere tıkılıp kalmış milyonlarca insanı düşündüğümde yaptıklarımızın sıra dışı olduğunu söyleyebilirim sanırım.

Keşke daha erken başlasaydım bu işlere. Everest’i K2’yi hedefleyebilseydim. Benim hedefim neresi mi? Önce Kaz Dağları sonra KAÇKARLAR. Belki bir de Ağrı…

Umarım doğa severler ve henüz içindeki doğa sevgisini keşfetmemiş olanlar bu bloga bir şekilde rastlar ve faydalanırlar. Kim bilir belki yazılarımı birkaç yıl sürdürebilirsem Kaçkarlara çıkışıma da tanıklık edebilirsiniz.
Keyif almanız dileğiyle…Hiç yorum yok:

Yorum Gönder